+381 25 510 45 41

Најновије вести

Вести

КК Сомборац: Седам каратиста изборило право наступа на Првенству Војводине

На Првенству зоне Бачка за млађе узрасне категорије полетарце, пионире и наде, одржаном протеклог викенда у Старој Пазови, такмичари карате клуба ‘‘Сомборац’’ освојили су 7

Опширније »
Вести

Боксери савладали Нови Пазар

Синоћ је у Градској хали Мостонга одржано редовно коло Боксерске лиге Србије. БК Сомбор је одмерио снаге са одличном екипом Новог Пазара, прошлогодишњим прваком Регионалне

Опширније »
Вести

Три медаље на првенству Бачке

Карате савез Војводине је организовао је прво званично такмичење у 2024 години. У Старој Пазови одржано је Првенство Бачке. Технички организатор био је “Фронт” из Старе

Опширније »
Вести

Кордун пред испадањем

Куглашки резултати: Супер лига Србије (14. коло): Кордун – Београд 3:5 (3.389:3.522) Кордун: Карагаћа 613, Басара 568, Милан Цимеша 567, Чекелиш 534, Никола Благојевић 578,

Опширније »
Вести

Никола Боца трећи на 1.500 метара

Протеклог викенда у Београду је одржано Првенство Србије за сениоре у дворани. Првог дана првенства, атлетичар Атлетског клуба Маратон, Никола Боца освојио је треће место