Венац Петра Бојовића 11

25000 Сомбор, Србија

+381 25 510 45 41

+381 25 510 45 41

Волејстерс први, Гокс Ин трећи

одбојкашка лопта
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Одбојкашки резултати:

Друга лига Север – жене (18. коло):

Банат – Волејстарс 1:3 (25:22, 19:25, 11:25, 18:25)

Омладинац – ЦВС ЕТ – четвртак, 21.03.2024.година

Прва Војвођанска лига Север – жене (12. коло):

Суботица – Гокс Ин 1:3 (25:17, 19:25, 15:25, 21:25).

Прва Војвођанска лига Исток – мушкарци (12. коло)

Младост (Т) – Сомбор 3:0 (25:19, 25:14, 25:23)

Поделите вест

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Спортски савез града Сомбора