Венац Петра Бојовића 11

25000 Сомбор, Србија

+381 25 510 45 41

+381 25 510 45 41

Гокс Ин савладао Врбас, порази Сомбора и Волејстарса

одбојкашка лопта
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Одбојкашки резултати:

Друга лига Север:

СРЕМ 2 – ВОЛЕЈСТАРС 3:2 (15:25, 25:23, 25:23, 23:25, 16:14) 104:110

СОМБОР – КУЛПИН 0:3 (14:25, 21:25 , 17:25) 52:75

Прва Војвођанска лига Север:

ГОКС ИН – ВРБАС 3:1 (25:17, 25:20, 20:25, 28:26) 98:88

БЕЧЕЈ – ЦВС elbraco technoland – 19.10.2022 (Среда) у 20 часова Бечеј, Хала спортова

Најава другог кола:

ВОЛЕЈСТАРС – МЛАДОСТ 1979 – 22.10.2022 (Субота) 16часова, Сомбор, ХС Мостонга

КИКИНДА – СОМБОР – 22.10.2022 (Субота) 15 часова, Кикинда, ХС Језеро

ЦВС elbraco technoland – ГОКС ИН – 23.10.2022 (Недеља) у 13:45 часова, Сомбор, ХС Партизан

Поделите вест

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Спортски савез града Сомбора