Венац Петра Бојовића 11

25000 Сомбор, Србија

+381 25 510 45 41

+381 25 510 45 41

Победа Волејстарса, пораз Сомбора

одбојкашка лопта
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Одбојкашки резултати:

Друга лига Север (мушкарци):

Баваниште – Сомбор 3:1 (25:17, 25:16, 23:25, 25:17).

Друга лига Север (жене):

Штранд Волеј – Волејстарс 1:3 (17:25, 25:18, 20:25, 23:25).

Поделите вест

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Спортски савез града Сомбора