Венац Петра Бојовића 11

25000 Сомбор, Србија

+381 25 510 45 41

+381 25 510 45 41

Победe Сомбора и Волејстарса, пораз ЦВС-а

OK Sombor, oktobar 2023.godina sezona 2023-2024
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

Одбојкашки резултати:

Друга лиге Север (1. коло) – жене

Одбојка 013 (Панчево) – ЦВС Елбрако Техноленд 3:0 (25:15, 25:13, 25:18)

Штранд Волеј (Нови Сад) – Волејстарс 2:3 (25:8, 21:25, 25:11, 23:25, 15:17)

Прва Војвођанска лига Исток (1. коло) – мушкарци

Сомбор – Ботафого (Нови Сад) 3:0 (25:18, 25:12, 25:15)

Поделите вест

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Спортски савез града Сомбора