У оквиру квалификација за Првенство Србије у Спортском центру „Јединство“ у Новом Бечеју је 11. новембра 2023. године у организацији Карате савеза Војводине одржан Куп Војводине за полетарце, пионире и наде.
Учествовало је преко 450 такмичара из целе Војводине у мушкој и женској конкуренцији у катама и борбама по WKF правилима.
Карате клуб „Душан Станичков“ је имао 4 представника са 4 освојене медаље.
Остварени су следеци резултати:
У надметању пионира 2013. годиште у катама појединачно класа Д (оранж појас) Милан Радмиловић је освојио друго место, сребрном медаљом окитио се и њевог клупски друг Душан Кубатов у конкуреницији пионира 2013. годиште класа Е (жути појас).
Уследио је такмичење женских нада 2011. годиште у катама појединачно класа Д, где Јована Голубовић осваја друго место.
У спортским борбама у конкуренцији пионира 2013. годиште категорија до 45кг Душан Кубатов осваја треће место.
Сви освајачи медаља су се пласирали на КУП Србије које ће бити одржано 25./26. новембра у Чачку.