Три медаље за Сомборце

На међународном турниру у кросминтону „Foxminton“, одржаном у суботу у Будимпешти, наступило је троје сомборских такмичара. Најупешнија је била Алида Јерковић са два освојена одличја: сребро у категорији ветеранки и бронза а Борисом Јерковићем у категорији мешовитих парова. Урош Лукач је у категорији јуниора освојио сребрну медаљу, на основу слабијег сет количника од победника, док […]